Članovi LAG-a (Skupština)

Članovi LAG-a PAPUK:

 

Rbr

Predstavnik pravne osobe

Naziv pravne osobe

Sektor

1.

 Saša Rister

Grad Orahovica

Javni

2.

 Mato Damjan

Općina Crnac

Javni

3.

 Alen Jurenac

Općina Čačinci

Javni

4.

 Tomislav Durmić

Općina Zdenci

Javni

5.

 Emina Mužar

KUD ČAČINCI

Civilni

6.

 Tomislav Katalinić

PAPUK d.o.o.

Javni

7.

 Siniša Ileš DVD Čačinci

Civilni

8.

Predrag Rudić

Radio Orahovica d.o.o.

Javni

9.

 Davor Solić

OPG Solić Davor

Gospodarski

10.

 Filip Fofonjka

PHOENIX d.o.o.

Gospodarski

11.

 Ljiljana Borić

ŽRK ORAHOVICA

Civilni

12.

 Darko Šramek

RK "Orahovica"

Civilni

13.

 Slobodan Lukić

NK "Papuk"

Civilni

14.

 Matko Čepek

NK "Došk"

Civilni

15.

 Alan Turkalj

OPG Turkalj Alan

Gospodarski

16.

 Renato Šafranko

Sportsko ribolovna udruga "KLEN" Čačinci

Civilni

17.

 Ivan Matković

Udruga vinogradara, vinara i voćara Orahovica

Civilni

18.

 Duško Grdić

Pčelarska udruga "Pčelica"

Civilni

19.

 Davor Jeger

Srednja škola "Stjepan Ivšić"

Javni

20.

 Maja Škraba

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica

Javni

21.

 Vladimir Grgurić

KUD CRKVARI

Civilni

22.

 Dragan Pavoković

NK "CRNAC"

Civilni

23.

 Nicole Velić

Udruga žena "CER"

Civilni

24.

 Ana Kukuruzović-Boljkovac

Udruga osoba s intelektualnim teškoćama "JAGLAC"

Civilni

25.

 Mirko Krolo

OŠ A. G. MATOŠA ČAČINCI

Javni

26.

 Vladimir Macanić

ŠRK ŠARAN Orahovica

Civilni

27.

 Tanja Maričić

TZG Orahovica

Javni

28.

 Robert Grabar

Općina Mikleuš

Javni

29.

 Predrag Egner

OPG Egner Predrag

Gospodarski

30.

 Nada Medved

MMV, zajednički obrt za poljoprivredu i usluge

Gospodarski

31.

 Mirko Bušljeta

Udruga hrvatskih branitelja i dragovoljaca Domovinskog rata Duga Međa

Civilni

32.

 Ivan Vengert

OPG Vengert Ivan

Gospodarski

33.

 Saša Obradović

 PG MOMO, vl.Saša Obradović

Gospodarski

34.

 Suzana Grgurić

DVD Orahovica

Civilni

35.  Matija Maričić  HIDROTEHNIKA Gospodarski
36.  Željko Kiris  NK "Sloga" Zdenci Civilni
37.  Ana Marunica  Streličarski klub "Streličari grofa Jankovića" Čačinci Civilni
38. Miroslav Tot UHBDVDR Orahovica Civilni
39. Mario Gubeljak OPG Gubeljak Mario Gospodarski
40. Mario Mihalek SOPG Mario Mihalek Gospodarski
41. Mirko Kufner OPG Kufner Mirko Gospodarski
42. Elizabeta Morović KUD "Zdenac" Zdenci Civilni
43. Sandra Kraljik KUD "Mikleuš" Mikleuš Civilni

 

 

M19.1
M19.4

 

Statistika posjeta

Danas:6
Jučer:32
Tjedan:38
Mjesec:208
Ukupno:152836

Tko je online

Guests : 4 guests online Members : No members online